Carolina Karpati

Carolina Karpati
ROK,ZEMĚ A MÍSTO NAROZENÍ:
1967 Venezuela
ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU:
Lev
PRVNÍ SAMOSTATNÁ VÝSTAVA:  rok a místo 1977 Porcelan painting Caracas
POČET SAMOSTATNÝCH/ SPOLEČNÝCH VÝSTAV: 10/30 a9 publikací
Technika:
Kombinovaná,akryl,plátno
Díky svému otci byla obklopena uměním od dětství, kdy začínala s malováním na porcelán. Má vášeň pro umělecké vyjádření, pro nové ztvárnění života a nekonečné tvůrčí schopnosti člověka. Tato schopnost vyjádření ji samotné přináší radost. Získávání nových ideí ji povzbuzuje a dodává nové naděje. Přes umění chce ukázat, že život může být sled potěšení, pokud jste schopni vnímat krásu kolem vás. Její umění je vyjádřením vlastní reality, jakož i všelidského chování v souladu s přírodou.
Cítí, že umění je něco unikátního, co může přinést do života štěstí a barevnost a to často i humornou formou. Zkouší promítat do své vlastní tvorby figurální, populární, naivní a folkrolní vlivy s kombinací barev, trendů, stylů a materiálů, které to dovolují, doplněné její fantazií a iluzemi. Nově se zabývá digitálním uměním. Její optimizmus a soucítění s lidmi z ní přímo vyzařují.
MOTTO:
Mojí inspirací je dát prostřednictvím mých obrazů radost a štěstí s laskavým humorem a s využitím mnoha barev tak, jak nám to dopřává příroda.

MOTTO:

My inspiration id to give joj and happiness through my paintings with kind humour and while using a lot of collors the way nature does.

http://carolinakarpati.wixsite.com

carolinakarpati@gmail.com

GALERIE

Translate »